מאז הקמתה ב2008, חרטה על דיגלה חברת ארטוס להביא לצרכן הישראלי את המוצרים הנחשקים, השימושיים והאופנתיים ביותר בתחום הסלולר והאלקטרוניקה .

כולם יודעים כמה מתסכל זה לראות באינטרנט או בטלוויזיה את המוצר או הגאדג’ט אותו אנו רוצים אבל הוא אינו בר השגה בגלל המחיר המופקע בארץ לעומת המחיר בחו”ל או שהוא אפילו לא הגיע לארץ .

חזון חברת ארטוס הוא להביא את כל מוצרי הסלולר, האלקטרוניקה והקמפינג לצרכן הישראלי במחיר סביר ולהפוך מוצרים אלו לנגישים מיד כאשר הם נגישים לצרכן בחו”ל.
את מוצרי החברה ניתן לרכוש במאות נקודות מכירה ברחבי ישראל וגם באתר זה , אנו רואים בלקוחותינו הנכס הכי גדול של החברה ולכן האתר הזה הינו בשבילכם ולמענכם .

החברה מעניקה שירות לקוחות מסור ומקצועי לכל לקוח, כל רכישה באתר הינה מאובטחת ע”י המערכות סליקה ואבטחה המתקדמות ביותר בשוק וזאת על מנת לתת לכם את הביטחון והשקט הנפשי לדעת שיש “אבא ואמא.

כל מוצרינו הינם בעלי תקנים כפי שמחייבים הרשויות בישראל וגם תקנים בינלאומיים . על כל מוצר ניתנת אחריות באתר לפי סיווגו.

מדי חודש אנו מעדכנים את לקוחותינו הרשומים במבצעים ובמוצרים חדשים המגיעים לארץ. כמו כן, ניתנת האפשרות לשריין הזמנות למוצרים לפני הגעתם לארץ. כל לקוח מקבל מתנה איכותית ליום הולדתו – ההצטרפות למועדון הלקוחות הינה חינם .

אנו מתחייבים לתת לכם את השירות ברמה הכי גבוהה, לנסות לחדש ולהפתיע כל הזמן ואם טעינו לתקן .

אנו מקווים כי תאהבו את האתר החדש ואנו כאן לענות על כל שאלה .

תבלו ….

צוות עובדי חברת ארטוס בע”מ